> PRACA > Wrocław

Kierownik Regionu Sprzedaży Gastronomia (RSM) w Wrocław, Dolnośląskie sprżedam

Zakres obowiązków: Analiza rynku i potrzeb sektora gastronomicznego, Zarządzanie portfelem klientów oraz jego aktywne rozszerzanie, Budowanie długotrwałych relacji biznesowych, Negocjacje warunków handlowych, Rozwój i zarządzanie podległym zespołem handlowców, Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych własnych oraz podległego zespołu, Budowanie dobrego wizerunku firmy. Wymagania: Preferowane wykształcenie wyższe, Min. 3 lata doświadczenia w pracy w dziale związanym ze sprzedażą (preferowana branża gastronomiczna / FMCG), Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem współpracowników, Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami i zdolności negocjacyjne , Znajomość lokalnego rynku gastronomicznego i specyfiki asortymentu oraz procesów logistycznych dostaw do klientów gastronomicznych będą atutem, Umiejętność analizy danych i bardzo dobrej organizacji pracy, Zaangażowanie i motywacja do osiągania jak najwyższych standardów pracy oraz realizacji określonych celów sprzedażowych, Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), Czynne prawo jazdy kat. B, Posiadanie pracowniczej książeczki zdrowia (Sanepid) lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia. Oferujemy: Atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, Pracę w nowoczesnej firmie i rozwijającym się segmencie rynku , Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe, Pakiet świadczeń socjalnych. Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, telefon, laptop).

Detale ogłoszenia: Kierownik Regionu Sprzedaży Gastronomia (RSM)
Sprzedawca: Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoDolnośląskie
Miasto:Wrocław